Kapcsolat

Navigációs menü

Kapcsolat

Intézeti Titkárság

Cím: Szent István Campus, 2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1., Aula ép. II. em. 209.
Tel: 06-28-522-000/2111
E-mail: matematika@uni-mate.hu 

Dr. Székely László

egyetemi docens, intézetigazgató

Cím: Szent István Campus, 2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1., Aula ép. II. em. 225.
Tel: 06-28-522-000/1468
E-mail: Szekely.Laszlo@uni-mate.hu 

Dr. Veres Antal 

egyetemi docens, oktatási intézetigazgató-helyettes, tanszékvezető, Matematika és Modellezés Tanszék

Cím: Szent István Campus, 2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1., Aula ép. II. em. 224/1.
Tel: 06-28-522-000/1415
E-mail: Veres.Antal@uni-mate.hu 

Dr. Ladányi Márta

egyetemi docens, tanszékvezető, Alkalmazott Statisztika Tanszék

Cím: Budai Campus, 1118 Budapest, Villányi út 29-43., G ép. I. em.
Tel: 06-1-305-7261
E-mail: Ladanyi.Marta@uni-mate.hu 

Dr. Seres István

egyetemi docens, tanszékvezető, Fizika Tanszék

Cím: Szent István Campus, 2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1., Aula ép. II. em. 227.
Tel: 06-28-522-000/1552
E-mail: Seres.Istvan@uni-mate.hu 

Dr. Kelemen János

főiskolai tanár, tanszékvezető, Kémia Tanszék

Cím: Kaposvári Campus, 7400 Kaposvár, Guba Sándor u. 40.
Tel: 06-82-505-800/2211
E-mail: Kelemen.Janos@uni-mate.hu